Google Partner
Zboží.cz
Sklik
Mergado
Heureka
Freelo partner
Shoptet bronzový partner

REFERENCE

quatation-marks

Už je to pár rokov od vzniku Sportby a prešli sme spoločne kus cesty cez Slovensko do Čiech až do Rumunska. A máme chuť cestovať ďalej. Z agentúry sa stal parťák, ktorý ukáže správny smer, kryje chrbát a hlavne je vždy po ruke. To je naša predstava o agentúre, ľuďoch s ktorými spolupracujeme, ako jeden team so spoločným cieľom.

- Roman Schwerhardt
quatation-marks

Shockmarket se nám stará o kompletní on-line marketing už nějaký ten rok. Je to mladý, perspektivní tým, jsou flexibilní, odevzdávají práci v čas a dobře. V náročných časech jsme se mohli spolehnout na nadstandardní servis.

- Bernd Borýsek
quatation-marks

Spolupráce s agenturou Shockmarket, zejména s Markem Sýkorou byla vždy lahoda. Rychlé, vstřícné přátelské jednání a dobře odvedená práce. Vyšší cena odpovídá kvalitní a odborné práci, kterou kluci v Shockmarket odvádí a mně osobně to za to bezesporu stojí

- Martin Běhůnek
quatation-marks

Vždy jsme byli maximálně spokojeni s kvalitou, výsledkem a hlavně osobním přístupem pana Sýkory. Perfektně s ním funguje komunikace. Díky němu nám několik našich firem perfektně "šlape", co se týká kampaní na google apod. Jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit!

- Matty Hořák
quatation-marks

- Mladý a perspektivní tým
- vždy vyhoví
- dodržují domluvené termíny, pružní a flexibilní
- postarali se za mě

- Marek Švec

KONTAKT

Chcete pomoci nakopnout e-shop, jiný online projekt, nebo chcete poradit?
Pošlete zprávu a do 24 hodin voláme nebo odepisujeme!

emailinfo@shockmarket.cz phone+420 777 242 901